תמ"א 38 קבלנים ויזמים

קבלנים אשר מעוניינים להצליח בשוק הבנייה התחרותי בישראל, צריכים ליזום וליצור את הבידול מיתר המתחרים בענף. במסגרת חוק תמ"א 38 לקבלנים, נוצרו הזדמנויות נהדרות להשביח נכסים ולחזקם מפני אסונות. כדי לממש את הזדמנות הפז הזו, אנו מציעים לכם לפרסם את פרטי החברה ללא תשלום באתרנו, וכך ועדי בתים המעוניינים במימוש התוכנית, יוכלו להיחשף אליכם.

מהו חוק תמ"א 38 לקבלנים?

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה. החוק אושר בשנת 2005, והוא מתייחס למבנים אשר הוקמו לפני שנת 1980 ואינם עומדים בדרישות התקן לעמידות המבנים. במסגרת החוק, ניתנים תמריצי מס ותמריצים כלכליים נוספים אשר נועדו לעודד את ועדי הבתים להתאגד וליזום את מימוש התוכנית במקום מגוריהם, תוך ניצול האפשרות להשביח את הנכס ולהעלות את ערכו.
להרשמה לאתר בחינם, לחץ כאן!

יישום תוכנית תמ"א 38

תוכנית תמ"א 38 תאושר רק במתן הסכמתם של כל דיירי המבנה וחתימתם על טופס הסכם. במידה וישנה הסכמה גורפת מכלל הדיירים, על ועד הבית של המבנה לאתר מהנדס קונסטרוקציה אשר יבדוק את מצב הנכס וימלא חוות דעת בסיום הבדיקה.

השלב הבא יהיה ביצוע הערכת עלויות הפרויקט והכנת תוכנית בנייה מפורטת בידי אדריכל ומהנדס, אשר ימסרו לעירייה לצורך קבלת האישור. בנוסף, חשוב לוודא כי אין מניעה משפטית לבצע את עבודות התחזוקה. השלב הסופי כרוך במציאת יזמים אשר ינצחו על הפרויקט וינהלו אותו מתחילתו ועד סופו, ולכן בשלב זה חשוב שאתם, הקבלנים, תשווקו ותמנפו את עצמכם בצורה חכמה, על מנת שוועד הבית יבחר בכם לצורך יישום הפרויקט.
להרשמה לאתר בחינם, לחץ כאן!

התחייבותם של הקבלנים לדיירי המבנה

תכנית תמ"א 38 לקבלנים, מגדירה עבורם מספר כללים חשובים שעליהם לקיים על מנת שיוכלו לבצע את הפרויקט כהלכה. במסגרת התוכנית, על הקבלנים לוודא את חיזוקו של המבנה בהתאם לחוק, לבנות ולהוסיף מעליות וחדרי ממ"ד לנכס, לשפר ולשפץ את חדר המדרגות, חזית המבנה , הגינה, החניה וחדר האשפה. בנוסף, יזמים ידרשו להרחיב דירות או להוסיף מרפסות שמש, בהתאם לתקנון תמ"א 38 לקבלנים ובכפוף לאישור העיריה.
להרשמה לאתר בחינם, לחץ כאן!

תמ"א 38- ערך מוסף חשוב לדיירים

כפי שניתן לראות, תוכנית תמ"א 38 לקבלנים מספקת הטבות כלכליות גם לדיירי המבנה, אשר יכולים להשביח את הנכס ולשפר את חזית המבנה ואת מראה השכונה כולה. בנוסף לכך, התוכנית מאפשרת לדיירי הבניין להעלות את ערך דירתם. במידה וניתן אישור לבניית יחידות דיור חדשות, דירות אלה תהיינה בבעלותם של כלל דיירי הבניין, וההכנסות ממכירתן יתחלקו בין כולם שווה בשווה. במעמד ההתקשרות עם דיירי הבניין, חשוב לחדד ולהדגיש להם את כל ההטבות הכלכליות והערכיות שמתקבלות מתחזוקת המבנה.
להרשמה לאתר בחינם, לחץ כאן!

תמ"א 38 לקבלנים- הירשמו עוד היום!

תמ"א 38 לקבלנים משמשת קרקע לתחרות גדולה בקרב אנשי המקצוע בתחום, וזאת בשל הדרישה הגבוהה לקבלנים לצורך יישום התוכנית. אם גם אתם יזמים המעוניינים לזכות בניהול פרויקטים של חיזוק והשבחת מבנים, פרסמו את פרטיכם בחינם עוד היום, ותוכלו לקבל דיוור והצעות מחיר מועדי בתים המתעניינים ביישומה של תכנית תמ"א 38.


שם המשרד + איש קשר(חובה)

מייל(חובה)

טלפון

אזורי פעילות

2 תגובות על תמ"א 38 קבלנים ויזמים

  1. מאת גמיל:‏

    אתר יפה רעיון טוב

  2. מאת עדי:‏

    תודה

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>